+90 533 972 9749

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat

 İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat | FedexExpress Lojistik İnternational Movers

Kişiler çeşitli sebepler ile başka bir ülkeye taşınma gereksinimi duyabilir. Bireylerin ev eşyalarını farklı bir ülkeye taşıma işlemine uluslararası evden eve nakliyat denir. Uluslararası nakliyat işlemlerinde gümrük, paketleme, sigorta gibi işlemler normal nakliyatlardan farklı olmaktadır. İnsanların yurt dışına taşınma süreçleri birbirlerinden farklı olabiliyor. İş veya öğrenim maksadıyla taşınma ihtiyacı duyan kişiler, nakliye şirketlerini kullanarak taşınma ihtiyaçlarını gerçekleştirebiliyor. İstanbul uluslararası evden eve nakliyat, bu konuda en çok iş yapılan şehirlerimizden biridir.

 İstanbul’un çeşitli ilçelerinden insanlar farklı sebeplerden dolayı yurtdışına taşınmak isteyebiliyor. Taşımacılık şirketleri, yurtdışı nakliyat konusunda hizmetler veriyor. İnsanların yurt dışına taşınma nedenleri farklı olabilse de kişilerin taşınma süreçleri genellikle aynı şekilde oluyor. Yurtdışına taşınan müşteri, taşındığı yere ilk defa taşınıyorsa öncellikle taşındığı ülkeden oturma izni almalıdır. Oturma izni alındıktan sonra taşınmak isteyen kişi ilgili İstanbul uluslararası evden eve nakliyat şirketlerinden biriyle anlaşma sağlamalıdır. Eğer taşınmak isteyen kişinin TC vatandaşlığı dışında taşınmak istediği ülkenin vatandaşlığı bulunuyorsa işlemlere direk başlayabilir.

 İnsanlar yurtdışına taşınacağı zaman eşyaları Türkiye’den götürmek veya gideceği ülkeden almak konusunda kararsızlık yaşarlar. Profesyonel evden eve nakliyat firmalarıyla eşyaları Türkiye’den taşıtmak birçok yönden daha faydalı olacaktır. Nakliyat firmaları müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Nakliyat firmalarını kullanarak taşınma işlemini yapmak yurtdışında yeni eşyalar almaktan daha ucuz fiyatlarla gerçekleştirilebilir. Taşınmak için firma arayan müşterilerin; fiyat dışında, güvenirlik, hizmet kalitesi ve profesyonellik gibi kriterlere de dikkat etmesi gerekmektedir.

 İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

Nakliyat firmaları, İstanbul uluslararası evden eve nakliyat işlemlerini çeşitli aşamalar ile yapmaktadır. Firmalar, öncelikle taşınmak isteyen kişinin evine ekspertiz gönderip, eşya listelerini alıyor. Verecekleri hizmetlerin detaylarından bahsettikten sonra müşteriye taşınma işlemleri için uygun bir gün veriliyor. Gerekli izinler, hem müşteri hem de nakliyat firmaları tarafından alındıktan sonra taşınma işlemleri başlatılıyor. 

Belirlenen günde eve gelen firma personelleri gerekli kolileme ve ambalajlama işlemlerinden geçiriliyor. Mobilyaların montaj işlemleri yapılıp uygun şekilde naylonlar ile sarıldıktan sonra yükleme işlemleri başlıyor. Firmalar bu işlemleri güvenilir ve eşyalarınıza hasar gelmeyecek şekilde yapmaktadır. Firmalar evden alınan eşyaları Türkiye içindeki depolara götürüyor. Ardından gidilecek ülkedeki dağıtım merkezlerine götürülen eşyalar daha sonra müşterinin yurtdışındaki evine iletiliyor.

Nakliyat şirketlerinin, müşterilerin talebine göre belirli bir süre ücretsiz depo desteği bulunabiliyor. Kişinin depo istediği uzun sürerse firmalar kişiye uygun ücret karşılığında depo hizmeti sağlayabiliyor. Taşınma süreleri ülkeye ve teslimat şekline göre değişiklik göstermektedir. Firmalar tüm taşıma aşamalarında eşyalara sigorta uygulamaktadır. Nakliyat işlemleri firmalar tarafından en uygun araştırmalarla yapılmakta olup firma personelleri profesyonel çalışanlardan oluşur.

İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları Nasıl Bulunur?

Öncelikle yurt dışına taşınmak isteyen kişilerin temel olarak alması gereken izinler vardır. Gerekli olan pasaport ve vizeler çıkartılmalıdır. Oturma izinleri gerekli yerlerden alınmalıdır. Bu izinleri aldıktan sonra internet üzerinden uygun bir firma araştırmasına başlayabilirsiniz. İnternet üzerinde firmalara dair çeşitli yorumlar bulunabilir. Kendinize en uygun firmayı bulduktan sonra firmanın iletişim adreslerini kullanarak firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Firma talebinizden sonra size ulaşım sağlamaktadır.

Her ülkenin kendine ait farklı taşıma kuralları bulunur. Yurtdışına taşınacağınız zaman da hem kendi ülkenizin hem de taşınacağınız ülkenin kurallarına uymanız gerekir. İstanbul uluslararası evden eve nakliyat şirketleri, taşınacağınız ülkenin eşya taşımacılık ile ilgili kurallarını sizi detaylı olarak aktaracaktır. Ayrıca nakliyat firmaları taşınma işleminin her aşamasında istediğiniz bilgiyi ve eşyalarınızın bulunduğu konum ve ülkeyi size söylemektedir. Tecrübeli ve işinde uzman nakliyat firmalarını tercih ederek yurtdışına taşınma sürecinizi kolay hale getirebilirsiniz.

50 kez görüntülendi

MÜŞTERİ YORUMLARIMIZ - HAKKIMIZDA NE DEDİLER ? -

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN